Panel moderatora ]

Sport Klinika

Sport Klinika

Postprzez paweljuve » 06 maja 2007, 22:44

Siema

Może ktoś z Was leczył się w Sport Klinice na os. Sikorskiego i może polecić mi dobrego chirurga lub ortopede?

Zwichnołem rzepke w kolanie i wole leczyć się prywatnie niż oddać się w ręce państwowych lekarzy którzy mogą mi jeszcze bardziej noge spie%&$%ić

P.S wybrałem Żorską Sport Klinike bo słyszałem wiele dobrych opinii na jej temat :)

pozdro
paweljuve

Postprzez drKrzys » 07 maja 2007, 00:02

Witam

Równie dobrze mogą, używając Twojego języka, spie%&$%ić lekarze "prywatni", z których znakomita większość pracuje również w szpitalach na "państwowym" - powikłania i ryzyko jest obecne przy KAŻDYM zabiegu medycznym. Nie ma statystycznej przewagi leczenia prywatnego w zakresie np. liczby powikłań, po prostu nie czekasz w kolejkach, masz lepszą obsługę i poczucie bycia lepiej traktowanym za uczciwe pieniądze w gotówce.

Polecam Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w WSS nr 3 w Rybniku, miałem przyjemność obserwować pracę tamtejszych ortopedów i asystować przy kilku zabiegach - jakoś ci państwowi lekarze nie paprali roboty, wręcz przeciwnie, wyciągali pacjentów z sytuacji niemal beznadziejnych.

pozdrawiam
Krzyś
drKrzys

Postprzez paulo32 » 07 maja 2007, 00:15

Ja się nie znam ale np. znałem ziomka, który z Opole specjalnie do tej kliniki jeździł z kolanem. Sam się zdziwiłem, że ta daleko ale twierdził, że to dobra klinika.
paulo32

Postprzez paweljuve » 07 maja 2007, 10:26

drKrzyś chyba źle sie wyraziłem za co przepraszam

Poprostu chciałbym mieć fachową opieke medyczną bo chce mieć sprawną noge

Po wypadku gdy zawieźli mnie do szpitala (Jastrzębie) przyszedł lekarz nastawił mi rzepke i poszedł ... nawet nie zrobili mi zdjęcia, tylko zagipsowali i to wszystko... i w dodatku tak ciasno załozyli mi gips że stope miałem całą siną i zimną więc na drugi dzień pojechałem do przychodni na Ks. Władysława zarejestrowałem sie do dr. Leitmana który zbadał noge i rozciął mi ten gips bo powiedział że może mi sie zrobić zapalenie żył (przepisał mi jakieś zastrzyki do brzucha i tabletki) teraz czuje sie lepiej, wtedy z tym ciasnym gipsem nie dało sie wytrzymać (teraz też mam gips tylko rozcięty i zabandażowany)

Nie wiem czy z tą nogą jest teraz wszystko wporządku wypadek miałem 1 maja a kolano nadal mnie boli (szczególnie w nocy) i nadal jest opuchnięte

Dlatego chcę leczyć się prywatnie żeby jakoś lepiej sie ze mną obchodzili

Może umiał byś polecić mi jakiegoś dobrego chirurga z tej Kliniki Sportowej?
paweljuve

Postprzez Bujaka » 07 maja 2007, 11:55

Też mam pewien problem z którym chciałbym się udać do sport-kliniki ale ciekawy jestem jakie są koszty leczenia...
http://www.youtube.com/watch?v=0UPARMVDdV8
Bujaka

Postprzez paweljuve » 07 maja 2007, 12:12

no własnie, może ktoś z Was wie jakie są koszty?

Ja słyszałem że za wizyte płaci sie 200zł :/ na stronie internetowej (sport-klinika.pl) niestety nie ma żadnego cennika ;/
paweljuve

Postprzez Bujaka » 07 maja 2007, 13:11

No nie żartuj? Wizyta 200zł a leczenie ile? 2000zł? :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=0UPARMVDdV8
Bujaka

Postprzez paweljuve » 07 maja 2007, 13:14

Znajomy sie tam leczył i część leczenia pokryła kasa chorych :)
paweljuve

Postprzez drKrzys » 07 maja 2007, 14:38

Witam

Najlepiej skontaktować się telefonicznie z nimi, telefony są na stronce Kliniki Sport. Stawki nie powinny być tajemnicą, w końcu klient płaci sam i chce wiedzieć ile i za co.

Bujakajamajka: współczesna medycyna niestety kosztuje. Zwyczajna w dziesiejszych czasach koronarografia z założeniem stentu przy świeżym zawale serca kosztuje grubo ponad 10tys. złotych, z dobrym stentem około 15000pln. Jedna ampułka leku stosowanego przy objawach wstrząsu septycznego to ok. 3000 dolarów, daje się ich kilka jednemu pacjentowi. Wycena procedur szpitalnych przez NFZ niestety ma się nijak do realnych kosztów ponoszonych przez szpitale = stąd się bierze lwia część długu.

pozdrawiam
drKrzyś
drKrzys

Postprzez PH1964 » 07 maja 2007, 20:45

Ja sie tam leczyłem.Kiedys miałem stłuczone biodro i miednice(w tych okolicach).Przez dwa miesiace ledwo chodziłem a państwowi lekarze tylko jakies masci mi przepisywali.Poszedłem do kliniki i doktor przyjął mnie na drugi dzień.Zrobil przeswietlenie i przepisał zastrzyki.Po tygodniu byłem jak nowo narodzony!!!Płaciłem wtedy tylko za lekarstwo w postaci zastrzyków.Z tego co się orientuje to wizyta kosztuje w granicach 140 zł.Zabiegi są refundowane przez kase chorych.Przynajmniej tak było dwa lata temu.Leczyłem sie u doktora Nogi o ile dobrze pamietam.

Jeżeli chodzi o szpital w Rybniku Orzepowicach to tez miałem styczność gdy skręciłem staw skokowy i półtora roku śmigałem o kuli a w Żorach nie bardzo wiedzieli co mi dolega.Rezonans magnetyczny,kilka seri zastrzyków ale mimo tego że było to jakies cztery lata temu to w dalszym ciagu czuje ból w tej kostce.Jeżeli gdześ żle stane to potem musze sobie zrobić kilku minutową przerwe żeby dojśc do siebie.

moderator: prosimy stawiać spacje po przecinkach i kropkach zgodnie z zasadami pisowni, dla czytelności tekstu
Ostatnio edytowano 01 sty 1970, 02:00 przez PH1964, łącznie edytowano 1 raz
PH1964

Postprzez paweljuve » 07 maja 2007, 22:48

PH1964 możesz napisać coś więcej nt. dr Nogi?

Słyszałem od znajomego że to dobry lekarz, jakie zdanie Ty masz o nim?

pozdro
paweljuve

Postprzez PH1964 » 08 maja 2007, 17:18

Co tu duzo pisać.Leczył też mojego kuzyna. Lekarz bardzo dobry i kontaktowy. Ma podejście do chorego i nie zbywa go tandetnymi tłumaczeniami. Słyszałem o nim same dobre wypowiedzi.
www.zorskaGieKSa.pl
PH1964

Postprzez voznyvip » 12 cze 2008, 15:49

Naprawde macie byc z czego dumni ;) Niewielka miejscowosc znana na cala Polske wlasnie dzieki sport-klinice. Jestem mieszkancem Nowego Sacza (300km od Zor) i mialem przyjemnosc miec operowany bark przez dr Noge. Swietny specjalista, dziekuje Bogu, ze trafilem na tego czlowieka. W moim miescie a co gorsza wojwództwie, zaden szpital nie chcial sie podjac zabiegu mojego barku. Nawet niektore miasta w Polsce, typu Warszawa, Zakopane czy Krakow. A jesli juz to tylko prywatne kliniki, ktore za operacje zadaly chorendalnych sum. Dopiero w Zorach znalazlem klinike, ktora wspolpracuje z NFZ i ma swietnych fachwców. Dziekuje dr Nodze i ludziom, ktorzy postanowli zalozyc sport-klinike!
voznyvip

Postprzez dariush » 12 cze 2008, 20:27

200zł tyle kosztowała wizyta rok temu, teraz kosztuje 250zł jeśli mam dobre źródła.

Mi operacje kolana wycenili na 15.000zł
Pozdrawiam
Darek
dariush

Powrót do Zdrowie & Uroda