Panel moderatora ]

wróż Tomasz - wróżby z T-fusów

wróż Tomasz - wróżby z T-fusów

Postprzez nowaBe » 03 mar 2006, 11:56

http://www.kurde.pl/katalog/wrozba.php

:lol: :lol: :lol: nie powiem co mi wywróżył :oops:
i znowu życie odpowiada nie na temat
coś zostało, coś odeszło, coś się pali,
ty ustalasz sobie nowy schemat
ono twe konstrukcje w pył rozwali
nowaBe

Postprzez nowaBe » 06 mar 2006, 22:55

a szkoda że nikt sie nie interesuje tematem....a taki jacarski jest , fajny :cry:
i znowu życie odpowiada nie na temat
coś zostało, coś odeszło, coś się pali,
ty ustalasz sobie nowy schemat
ono twe konstrukcje w pył rozwali
nowaBe

Postprzez paulo32 » 06 mar 2006, 23:04

Patrzę w gwiazdy i widzę. Jesteś ponoć mężczyzną (choć nigdy tego nie udowodniłeś) o imieniu Grzegorz. Dobry ze mnie wróż, no nie?
W związkach układa ci się tak sobie a to z powodu problemów z zoofilią. Twierdzisz, że na widok wiewiórki ogarnia cię radość, ale to tylko twoja tarcza przeciw prawdziwemu uczuciu do tych zwierząt.

Jeżeli chodzi o twoje wrodzone zamiłowanie do owoców i warzyw, marchew zajmuje w nim specjalne miejsce. Lubisz marchew, ale pamiętaj, że na pomarańczowej, twardej i seksualnie atrakcyjnej marchewce świat się nie kończy. Zalecam ci odwiedziny w najbliższym sex shopie w celu nabycia wibratora, a marchew lepiej zjedz, bo dobrze robi na trawienie i rozluźnia stolec.

Na koniec mogę ci powiedzieć, że twoje życie szybko się odmieni. Spotkasz na swej drodze idealną drugą polówkę (nie, nie taką połówkę). Widzę, że będzie to wysoki blond arab o niesamowitym przyrodzeniu i melodyjnym imieniu Ahmed. Ale co na to XXX? Czy nie pojawi się zazdrość? Jako, że kochasz swoją sympatię, możesz wprost jej zaproponować mały trójkącik seksualny. W trójkę zalóżcie rodzinę, urodźcie dzieci i żyjcie długo i szczęśliwie.

Powodzenia w dalszym życiu i oby moje wróżby się spełniły.
paulo32

Postprzez hipcia » 06 mar 2006, 23:14

ja się pobawiłam i też powpisywałam inne dane :P od razu widać, co się zmienia, a co zostaje niezmienne :P znałam podobną wróżbę, dlatego to mnie siakoś nie ruszyło... ale... :roll:
hipcia i groker dziękują za wspólne lata spędzone na portalu :-)
hipcia

Powrót do Ciekawostki & Humor